Polityka prywatności - strona używa pliki cookie
NetBox Szafy telekomunikacyjne i okablowanie strukturalne
Net Box - obudowy teleinformatyczne okablowanie strukturalne
Wybierz produkt
Zapraszamy do współpracy
ZPAS www.zpas.pl
Obudowy teleinformatyczne
Szafy stojące
Szafy wiszące
Stojaki
Wyposażenie
Digitus www.pl.assmann.shop
Okablowanie
BKT Elektronik www.bkte.pl
Szafy teleinformatyczne
Szafy stojace
Szafy wiszące
Wyposażenie
Okablowanie strukturalne
Miedziane
Światłowodowe
Emiter www.emiter.net
Kanały kablowe
Okablowanie Strukturalne
Madex
Kable
Miedziane
Molex www.molex.com.pl
Okablowanie strukturalne
Miedziane
Światłowodowe
Szafy telekomunikacyjne
Szafy stojace
Szafki wiszące
Wyposażenie
A-Lan
Okablowanie strukturalne

Molex Okablowanie strukturalne. Światłowodowe.

ModLink - Rozwiązanie światłowodowe typu Plug & Play

Molex ModLinkTM łatwy w użyciu system światłowodowy do okablowania pionowego i aplikacji typu "światłowód do biurka". System charakteryzuje szybki zwrot kosztów inwestycji. System ModLink zapewnia najwyższej klasy działanie kontrolowane fabrycznie. Umożliwia to swobodę konfiguracji systemu, a także szybką i ekonomiczną instalację.

System ModLink jest odpowiedni do większości instalacji światłowodowych, a idealnie sprawdza się w zastosowaniach newralgicznych, takich jak centra przetwarzania danych czy sieci pamięci masowych (SAN), w których zasadniczą rolę odgrywa szybkość instalacji, oraz w środowiskach, w których częste są przeniesienia, rozbudowy i zmiany - także dokonywane własnoręcznie.

Modlink

Zalety systemuModLink

* Umożliwia swobodną konfigurację i rekonfigurację, a także szybką, ekonomiczną instalację
* W przypadku uszkodzeń lub awarii światłowodowego okablowania pionowego, łącze można szybko przywrócić bez pomocy techników - szkolenie z instalacji nie jest potrzebne
* Doskonałe narzędzie do wdrażania alternatywnych systemów odzyskiwania danych
* Zakańczane fabrycznie, co gwarantuje jakość działania zgodną z najbardziej wymagającymi normami branżowymi
* Zoptymalizowany do sygnału laserowego światłowód 50/125- klasy ISO OM3, opracowany specjalnie w celu maksymalizacji jakości działania
* Najniższe w branży straty na złączu (0,75 dB) to idealny parametr do instalacji 10G

Jakie są zalety rozwiązań zakańczanych fabrycznie?

W rozwiązaniach tego typu każdy kabel jest fabrycznie zakończony złączką MTP/MPO i przetestowany, co zapewnia utrzymanie prawidłowego promienia gięcia oraz optymalnych parametrów działania wszystkich złączy. Dzięki temu, aby po instalacji dodać łącze, użytkownik musi jedynie wpiąć kabel z tyłu kasety. Dlatego właśnie jest to doskonałe rozwiązanie do szybkich instalacji o zagwarantowanej jakości działania.

Dodatkowe cechy i funkcje produktu
Poszczególne niewielkie kasety ModLink montuje się szybko na zatrzask w różnych panelach FMP i szafach firmy Molex, uzyskując do 48 portów na 1U. Kasety umożliwiają przednią identyfikację portów, a także zawierają u góry miejsce na etykiety do dokumentacji okablowania światłowodowego. Kable klasy palności OFNP typu luźna tuba z elastyczną powłoką zewnętrzną można łatwo zginać, prowadzić i instalować.

Modlink miedziany

Współdziałanie ze wszystkimi głównymi technologiami złączy światłowodowych
System ModLink działa ze złączami światłowodowymi LC, SC lub MT-RJ. Kasety SC i LC udostępniają do 12 portów światłowodowych i wykorzystują opatentowaną technologię przesłon adapterów, które chronią każde złącze przed kurzem i ciałami obcymi, a oczy użytkownika - przed szkodliwym działaniem światła laserowego.
Opracowany zgodnie z międzynarodowymi normami światłowodowymi TIA/EIA 568-B.3, ISO/IEC 11801:2002 i AS/NZS 3080:2003, system ModLink działa w instalacjach światłowodowych klasy OM1, OM2, OM3 i OS1.

Copyright © Net Box All Right Reserved
projekt i wykonanie: foxbit.pl